Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, interiör med kulla, otydligt signerad och märkt Math D.son 1871, olja på duk, ca 29x36 cm

300321

2015-03-22