Bricka silver

Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKA, silver/900, 1900-talets mitt, stämplad Vietnam, handtag i form av fabeldjur, dekor med landskap, längd 37, vikt ca 622 g

300326

2015-03-23