Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med glasskiva, producerat Bieffeplast - Padua - Italien, formgi vet 1971, höjd ca 76, 167x67 cm
Repor, slitage på metall samt vissa med hörnnagg
300345
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här