Bord italiensk design
2015-04-10
300349
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD med glasskiva, producerat Bieffeplast - Padua - Italien, design 1971, höjd ca 76, 167x67 cm
Repor, , slitage på metall samt vissa med hörnnagg