Bord italiensk design

Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design
Bord italiensk design

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med glasskiva, producerat Bieffeplast - Padua - Italien, design 1971, höjd ca 76, 167x67 cm

Repor, , slitage på metall samt vissa med hörnnagg

300349

2015-04-10