Rolls Royce kylare

Rolls Royce kylare
Rolls Royce kylare
Rolls Royce kylare
Rolls Royce kylare

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

ROLLS ROYCE KYLARE, 1900-tal, ca 57x59 cm

Bruksslitage

300360

2015-03-20