Mugg i silver England 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MUGG, silver, London 1700-talets andra hälft, ciselerad dekor av blad och blommor, höjd ca 10 cm, vikt ca 206 g

Dekor tillkommit under 1800-talet

300373

2015-03-24