Japanska vaser
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st, Japan, 1900-tal, porslin resp cloisonné, större vas med blå glasyr samt förgylld dekor, grön vas med dekor av vit blomma, höjd ca 23 resp 18 cm (exkl socklar)
Socklar medföljer
Grön vas med sprickor
300374
2015-03-22