Japanska vaser

Japanska vaser
Japanska vaser
Japanska vaser
Japanska vaser
Japanska vaser
Japanska vaser

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, Japan, 1900-tal, porslin resp cloisonné, större vas med blå glasyr samt förgylld dekor, grön vas med dekor av vit blomma, höjd ca 23 resp 18 cm (exkl socklar)
Socklar medföljer

Grön vas med sprickor

300374

2015-03-22