Karl Bub saloon

Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon
Karl Bub saloon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL BUB SALOON, 1920-tal, med uniformerad chaufför, lackerad plåt i vinrött, gult och svart, spiralfjäderverk, ställbara framhjul, längd 19,5 cm

Smärre lackskador

300407

2015-03-28