Penny Toys
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PENNY TOYS, 4 st, 1920-30-tal, bestående av: Distler Limousine, lastbil märkt "Candy", JP Meier tåg samt omärkt personbil, samtliga i litograferad/lackerad plåt, längd 7,5-10 cm
Smärre skador
300426
2015-03-28