Penny Toys

Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys
Penny Toys

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PENNY TOYS, 4 st, 1920-30-tal, bestående av: Distler Limousine, lastbil märkt "Candy", JP Meier tåg samt omärkt personbil, samtliga i litograferad/lackerad plåt, längd 7,5-10 cm

Smärre skador

300426

2015-03-28