Silverbägare K. Anderson

Silverbägare K. Anderson
Silverbägare K. Anderson
Silverbägare K. Anderson
Silverbägare K. Anderson
Silverbägare K. Anderson
Silverbägare K. Anderson

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BÄGARE, 9 st., silver, mestadels K. Anderson, Stockholm 1930-tal, totalvikt ca 366 g

Kuntoraportti

Gravyr, slitage

300427

Päivämäärä:

2015-03-20