Silverbägare K. Anderson
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BÄGARE, 9 st., silver, mestadels K. Anderson, Stockholm 1930-tal, totalvikt ca 366 g
Kuntoraportti
Gravyr, slitage
300427
Päivämäärä:
2015-03-20