Zoia

Zoia
Zoia
Zoia
Zoia

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903- 1999): Ung flicka med luta signerad Zoia, olja med guldgrund på pannå, 45x38 cm

Smärre ytskador

300435

2015-03-22