Dalahäst för ljus

Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus
Dalahäst för ljus

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

DALAHÄST, Dalarna, 1800-talets senare del, för 1 ljus, vitmålad med polykrom dekor, höjd 20 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, smärre skador

300444

2015-04-10