Dalahäst för 1 ljus

Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus
Dalahäst för 1 ljus

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALAHÄST, Dalarna, 1800-talets senare del, för 1 ljus, vitmålad med polykrom dekor, höjd 18 cm

Smärre skador

300449

2015-04-10