Ljusstakar silver
2015-03-22
300452
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, rokokostil, höjd ca 24 cm
Något sneda, bucklor