Militärleksaker
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MILITÄRLEKSAKER, 4 st, 1930-50-tal, bestående av: sidovagnsmotorcykel med förare och passagerare, 2 st Gama tanks samt Arnold flygplan, samtliga urverksdrivna, längd 7-14 cm, urverksdriven sportbåt från Arnold längd 25 cm
Tanksen saknar mindre detaljer, vissa med lackskador
300479
2015-03-28