Militärleksaker

Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MILITÄRLEKSAKER, 4 st, 1930-50-tal, bestående av: sidovagnsmotorcykel med förare och passagerare, 2 st Gama tanks samt Arnold flygplan, samtliga urverksdrivna, längd 7-14 cm, urverksdriven sportbåt från Arnold längd 25 cm

Tanksen saknar mindre detaljer, vissa med lackskador

300479

2015-03-28