Jean Roll

Jean Roll
Jean Roll
Jean Roll
Jean Roll
Jean Roll
Jean Roll

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JEAN ROLL (Schweiz, född 1921): Stilleben, signerad och daterad -74, olja på duk, 73x92 cm

300504

2015-03-22