Makode Linde

Makode Linde
Makode Linde

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAKODE LINDE (född 1983): Hästar, signerad och numrerad Makode 105/165, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm, oramad

Något suddig signatur

300512

2015-03-22