Koreanska vaser

Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser
Koreanska vaser

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, porslin, Korea, 1900-tal, dekor i celadon med motiv av blommor, höjd ca 14-29 cm

Krackelyr, en mindre vas med smärre mynningsnagg

300515

2015-03-22