Skrivbord med stol

Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med skrivbordsstol, lösa hurtsar med intarsia, 3 lådor i sargen, höjd ca 75 cm, ca 115 x 80 cm, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, skador

300516

2015-03-22