Svante Bergh
2015-03-22
300523
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVANTE BERGH (1885-1946): "Interiör", signerad Svante Bergh och daterad -15, olja på duk, 54,5x66 cm