Svante Bergh

Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946): "Interiör", signerad Svante Bergh och daterad -15, olja på duk, 54,5x66 cm

300523

2015-03-22