Karaffer slipat glas
2015-03-22
300540
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARAFFER, 1 par, 1900-tal, slipat glas, dekor av vinrankor, höjd inklusive propp ca 31 cm
Bruksslitage