Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUDOLF CHOCHOLKA, Wien, Österrike, figurin, porslin (wienkeramik), motiv av hästar, signerad R. Chocholka, höjd ca 34, längd 44 cm
Nagg i sockel
300545
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här