Esaias Thorén

Esaias Thorén
Esaias Thorén

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med huvud och urna, signerad och daterad Esias Thoren -57, 221/310, färglitografi, 34x47 cm

300547

2015-03-22