Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, 1950-tal, farstagods, blågrön med blå dekor, signerad FARSTA KÅGE samt Gustavsbergs studio, höjd ca 8,5 cm, diameter ca 22,5 cm

300550

2015-03-22