Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, patinerad brons, Kina, 1900-tal, föreställande sittande Shakyamuni Buddha på lotustron, höjd 11 cm
Basen med hårt slitage/hål
300552
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här