Figurin porslin Italien

Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Italien, i form kurtiserande rokokopar, monterad på träsockel, otydligt ristad signatur, stämplad Italia, höjd med sockel 26, längd ca 77 cm

Smärre nagg,

300554

2015-03-22