Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, porslin, Italien, i form kurtiserande rokokopar, monterad på träsockel, otydligt ristad signatur, stämplad Italia, höjd med sockel 26, längd ca 77 cm
Smärre nagg,
300554
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här