Blombord
2015-03-22
300555
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1900-tal, med insats av zinkplåt, bemålad dekor av figurscener, höjd ca 67, diameter ca 70 cm
Slitage