Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, SKÅL, Tenn, 17/1800-tal, skålen stämplat JGR, Johan Gustaf Ryman, verksam 1761-1797, diameter 30-35,5 cm
Slitage och brisningar, bucklor
300558
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här