Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, omkring 1900, valnötfanér, träskuren dekor, sju lådor, varav de två översta med fällbar funktion, höjd ca 147, 44x64 cm
nyckel finns

Smärre slitage, låda med smärre fanérskador
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

300562

2015-03-22