Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, silver, 1900-tal, för fyra ljus, kannelerade ljusarmar på rund fotplatta, höjd 19 cm, vikt ca 510 g
Smärre bucklor
300565
2015-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här