Ljusstake silver

Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, silver, 1900-tal, för fyra ljus, kannelerade ljusarmar på rund fotplatta, höjd 19 cm, vikt ca 510 g

Smärre bucklor

300565

2015-03-23