Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag bl a valnöt, beslag med spår av förgyllning, med skrivskiva, höjd 81, 120x58 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, låsen ej fungerande, sprickor, fanérskador, fanérbortfall

300569

2015-03-22