Byrå rokoko
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertalet träslag bl a valnöt, beslag med spår av förgyllning, med skrivskiva, höjd 81, 120x58 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, låsen ej fungerande, sprickor, fanérskador, fanérbortfall
300569
2015-03-22