Carl Harry Stålhane

Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, skål, stengods med dekor i blått, brunt och grönt, signerad Carl Harry Stålhane, höjd ca 15,5, diameter ca 35,5 cm

Invändiga ytskador

300570

2015-03-22