Mastervis Hackefors

Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors
Mastervis Hackefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAT- OCH KAFFESERVIS, 87 dlr, Hackefors, dekor av vinrankor, bestående av: 12 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, såsskål, kanna, terrin med lock, skål, 13 mockakoppar med fat, 12 fyrkantinga assietter, bricka, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna

Enstaka nagg, bruksslitage

300574

2015-03-23