Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, med FOTPALL,1800-tal, mahognyfanér,ställbar rygg, gul plyschklädsel, troligen England, totallängd med fotpall
Äldre förstärkningar på övre ryggbrickan samt lagningar
300575
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här