Vilfåtölj 1800-tal

Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal
Vilfåtölj 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, med FOTPALL,1800-tal, mahognyfanér,ställbar rygg, gul plyschklädsel, troligen England, totallängd med fotpall

Äldre förstärkningar på övre ryggbrickan samt lagningar

300575

2015-03-22