Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Sträckande fåglar över åker, signerad G Brusewitz mars, akvarell och blyerts, ca 35 x 52 cm
300576
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här