Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): (4), mapp med "Vinterfåglar", signerade Lars Jonsson, 55/200, färglitografier, bladmått 42x59 cm
Ett blad med fuktskada
300584
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här