Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, jugend, förgyllt gjutjärn, höj- och sänkbar, delvis genombruten, 3 plan, lägsta höjd exklusive ljusröret ca 145 cm
Glaskupa saknas, slitage, färgbortfall
300605
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här