Olle Hjortzberg Smögen akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Smögen, signerad och daterad Olle Hjortzberg Smögen 20/8 45, akvarell, 33x48 cm

Zustandsbeschreibung

300608

2015-03-23