Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Smögen, signerad och daterad Olle Hjortzberg Smögen 20/8 45, akvarell, 33x48 cm
Zustandsbeschreibung
300608
2015-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner