Roland Svensson litografi
2015-03-28
300623
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Söndag på isen, Möja", färglitografi, signerad och daterad Roland S 1980, HC, bildmått ca 43x57 cm