Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPAR, SKÅLFAT, KANNA, SKÅL MED LOCK, porslin, Kina, 17/1800-tal, polykrom dekor, totalt 10 delar, kopp höjd ca 3,5 cm, kanna höjd ca 11 cm
Sprickor, nagg, lagningar
300624
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här