Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR, SKÅLFAT, KANNA, SKÅL MED LOCK, porslin, Kina, 17/1800-tal, polykrom dekor, totalt 10 delar, kopp höjd ca 3,5 cm, kanna höjd ca 11 cm

Sprickor, nagg, lagningar

300624

2015-03-22