Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol", signerad Roland S, litografi, rätt provtryck, maj 1963, ca 27x42
Gulnader
300627
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här