Klaffbord Karl Johan
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, lådor i sargen, höjd ca fotavslut i form av skulpterade lejontassar, dekor av pinjekottar, höjd ca 75, 100x66 cm
Smärre fanérskador
300634
2015-03-22