Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, lådor i sargen, höjd ca fotavslut i form av skulpterade lejontassar, dekor av pinjekottar, höjd ca 75, 100x66 cm

Smärre fanérskador

300634

2015-03-22