Spegel senbarock

Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, senbarock, förgylld, skuren dekor, ca 120x77 cm

Smärre sprickor

300637

2015-03-22