Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, 1800-talets andra hälft, koppar, dekor av blomsterslingor, höjd ca 35 cm
Fotring med bucklor, smärre bucklor
300661
2015-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här