Claes Capersson olja

Claes Capersson olja
Claes Capersson olja
Claes Capersson olja
Claes Capersson olja
Claes Capersson olja
Claes Capersson olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953), Strandbild , signerad Claes Caspersson, olja på duk, 60x72 cm

300667

2015-03-22