Väggmask Goldscheider
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGMASK, Goldscheider, Wien, Österrike, glaserat lergods, märkt Goldscheider Wien, A, samt stämplad Made in Austria, ristad numrering 6611 31, höjd ca 20 cm
Skada på näsa, ytliga krackeleringar
300675
2015-03-22